פורטלים | אתרים | בניית אתרים

יעוץ עיסקי

ייעוץ עסקי המותאם לעידן האינטרנט – חברת סקנסופט מספקת ייעוץ עסקי ללקוח המעוניין להתחיל את דרכו או להרחיב את עסקיו בתחום האינטרנט. אנו נושאים איתנו ניסיון של שנים רבות בתחום השיווק והאינטרנט. בבחינת עסקו של הלקוח חברת סקנסופט לוקחת בחשבון את ההיבט הטכנולוגי והשיווקי ואת מגבלות התקציב שלו. ללא קשר לגודל החברה של הלקוח, חברת סקנסופט תתפור לו את הדרך הכלכלית ביותר להשיג את מטרותיו. הייעוץ העסקי הניתן ללקוח מבוסס על ניתוח מעמיק של העסק, השוק בו הוא פועל, המוצרים והמתחרים. הייעוץ העסקי הניתן על-ידי חברת סקנסופט מחולק לשני סוגים:

1. כתיבת אפיון לאתר חדש או שדרוג/שיפור אתר קיים עבור הלקוח

לאחר ביצוע הניתוח של העסק ושל השוק, חברת סקנסופט תגיש ללקוח מסמך אפיון מפורט לבנייה או שיפור/שדרוג של אתר האינטרנט שלו. במסמך יינתן דגש מיוחד על השגת המטרות והיעדים של הלקוח.

מסמך האפיון מבוסס על עקרונות העבודה שלנו בחברת סקנסופט בפיתוח אתרי אינטרנט:

חברת סקנסופט תלווה את יישום מסמך האפיון על-ידי צוות פיתוח אתר האינטרנט של הלקוח או תבצע את יישום המסמך בעצמה.

2. בניית תוכנית שיווקית לאתר אינטרנט קיים

אתר אינטרנט דורש הרבה מאוד עבודת שיווק מקצועית על מנת שגולשים יגיעו אליו. לכאן נכנסת חברת סקנסופט בהכנת תוכנית שיווקית מפורטת עבור אתר האינטרנט של לקוחותיה. ישנם דרכים רבות לשווק אתר אינטרנט ולכל חברה יש למצוא את הדרך האופטימאלית כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה (ROI) שלה. המטרה של חברת סקנסופט היא להגדיל את התנועה של קהל היעד של הלקוח אל אתר האינטרנט שלו ולנתב תנועה זו לסגירת עסקאות. אנו מפעילים את מלוא התחכום כדי לחסוך בהוצאות פרסום תוך הגדלת התנועה באתר. בחברת סקנסופט אנו מאמינים כי לא לכל חברה מתאימה אסטרטגיה של השקעה בקידום אתר האינטרנט באמצעות SEO. בתוכנית השיווקית אנו מציעים שילוב אופטימאלי של פרסום באתרי נישה אשר בתחומים רלוונטיים לפעילות הלקוח, פרסום בבלוגים, פורומים, פורטלים שונים ובאתרי web 2.0. כמו כן, אנו פועלים לשיווי משקל בין הוצאות הלקוח על פרסום באתרי PPC לבין ההוצאות על SEO.

בבניית התוכנית השיווקית אנו מביאים ידע רחב מאוד בתחום השיווק באינטרנט, היכרות עם הטכנולוגיות של האינטרנט וניסיון עתיר שצברנו במהלך השנים.