פורטלים | אתרים | בניית אתרים

קידום אתרים

חברת סקנסופט אשר קיימת עוד מתחילת עידן האינטרנט, עוקבת אחר כל התפתחות ושינוי טכנולוגי במנועי החיפוש המובילים בעולם.במהלך השנים התמחה צוות סקנסופט בעבודה מול מנוע החיפוש של Google, הבנת האלגוריתם שלו ואופטימיזציית הקוד של האתר המקודם כך שיזכה ליתרון ועדיפות בעיני Google.


קידום אתרים – SEO

רק לאחר שלבי ההכנה ניתן יהיה לקדם את האתר בצורה יעילה ומקצועית. חברת סקנסופט נותנת פתרון מקיף של קידום אתר האינטרנט של לקוחותיו:

ניהול קמפיין שיווק באינטרנט

סקנסופט הנה חברה עתירת ידע וניסיון בניהול קמפיין פרסומי עבור אתרי אינטרנט. לכל לקוח נבנה קמפיין פרסומי אשר מותאם לניתוח והבנת השוק בו הוא פועל, צרכיו ומגבלות התקציב שלו. אסטרטגיית ניהול הקמפיין הנה מרמת המיקרו, כלומר התמקדות בכל מילת מפתח בפני עצמה, כאשר מעקב וניתוח התוצאות הנם בהתאם לאסטרטגיית קידום האתר הכוללת.
סקנסופט פיתחה שיטה מוכחת של ניהול קמפיין פרסומי מוצלח. אנו עוקבים באופן מתמיד אחר ביצועי כל מודעה פרסומית, ומבצעים שינויים והתאמות לפי הצורך. האופטימיזציה של המודעה כוללת שינויים בנוסח, שינויים בתשלום עבור קליק של המודעה והוספה או הורדה של מילות מפתח כאשר הכול מתואם עם היעדים וההצלחות של עבודת קידום האתרים. כך למשל, כאשר אנו משיגים מיקום גבוה במילת רצויה בחיפוש האורגני, אנו נשנה את הקמפיין הפרסומי בתשלום בהתאם.
חברת סקנסופט לעולם לא שוכחת את המטרה שלפניה. שיפור מתמיד של ההחזר על ההשקעה של לקוחותינו (ROI). ניהול הקמפיין הפרסומי שלכם על-ידי חברת סקנסופט תביא לכם יותר תנועה רלוונטית עם חסכון ניכר בתקציב.