פורטלים | אתרים | בניית אתרים

אפיון ובניית אתרים

חברת סקנסופט רכשה ניסיון רב במהלך השנים בניתוח השוק וצרכי הלקוח ובהתאם לכך מתכננת את אתר האינטרנט של הלקוח. החברה שמה דגש על הפרטים הקטנים אשר מביאים את ההבדל גם מבחינת נוחות למשתמש (GUI) וגם מבחינת מראה האתר. כל זה מתורגם בסופו של דבר להגדלת המכירות ולחיזוק המותג של הלקוח. לפי השקפת החברה, בניית אתר אינטרנט מוצלח דומה לבניית בניין. לא משנה כמה יפה יהיה האתר יפה, ללא היסודות הנכונים כל המאמצים שיושקעו בקידום האתר יהיו פחות יעילים ויותר יקרים. לפני שניגש לבניית האתר, אנו מבצעים מחקר שוק מקיף על תחום פעילות הלקוח, המתחרים הגדולים בשוק, מילות המפתח העיקריות שאותם אנו רוצים 'לתקוף', הזדמנויות בשוק, נקודות החולשה והחוזק של הלקוח מול המתחרים. בהתאם למחקר השוק, חברת סקנסופט תבנה את אתר האינטרנט של הלקוח תוך שימוש בתכנים מקוריים שנכתבו על-ידי צוות אנשי התוכן של החברה ומותאמים למילות המפתח שהוגדרו. שיטת הבנייה מתבססת על הניסיון והידע שצברנו, תוך הקפדה על התקנים החמורים ביותר שקיימים באינטרנט. אתר שנכתב עלי-ידי חברת סקנסופט יהיה ידידותי למנועי החיפוש ויאפשר את קידומו על-ידי מתן יתרון טכנולוגי מול המתחרים.

אתר תדמיתי

חברת סקנסופט רכשה במהלך השנים ניסיון רב בבניית אתרים תדמיתיים ואינפורמטיביים ללקוחותיה. כיום, בעידן האינטרנט, ישנה חשיבות גדולה מאוד לקיומו של אתר אינטרנט תדמיתי עבור כל חברה, גדולה וקטנה כאחד. אתר תדמיתי משמש כחלון ראווה וכרטיס ביקור וירטואלי לחברה. אתרים תדמיתיים יכולים להתאים גם לחברות אשר רואים זאת כצעד ראשון לפני כניסה לתחום של E-Commerce (מכירות ישירות דרך אתר האינטרנט). בבניית אתר אינטרנט ללקוח סקנסופט שמה דגש על מראה האתר, תוך שילוב אלמנטים גראפיים ומולטימדיה מתקדמת והתאמת הצבעים ואופי העיצוב לתחום העסקי של הלקוח. סקנסופט מתמחה בכתיבת תוכן המעביר לגולש את המסרים בצורה אופטימאלית ועל-ידי כך לחזק את מותק הלקוח.

אתר מכירתי

באתר מכירתי, בניגוד לאתר תדמיתי, ישנה מטרה אחת בלבד, והיא למכור! כאן באים הידע והניסיון שלנו בחברת סקנסופט לידי ביטוי. חברת סקנסופט, כחלוצה בתחום ה- E-Commerce עם אתר למכירות יהלומים כבר בשנת 2000, רכשה ניסיון רב במהלך השנים בפיתוח וניהול אתרי אינטרנט מכירתיים. חברת סקנסופט מקצה לכל אתר אינטרנט מכירתי מסד נתונים, המתוכנן בצורה ייחודית לכל לקוח על ידי מנהל DBAשל החברה, כך שיאפשר ניהול מוצרים דינאמי ויעיל, חיפוש מהיר ויציבות של האתר. חברת סקנסופט מספקת פתרון כולל של אפיון, פיתוח ותפעול אתר אינטרנט במישורים הבאים: